Buste Eduard van Beinum

Opdrachtwerken

Daahoud Salim Alvarez

(2016)
Première: Grachtenfestival Amsterdam

Guillaume Connesson

Trois Cités de Lovecraft (2016)
Première: Grote Zaal Tivoli/Vredenburg Utrecht

Lera Auerbach

72 Angels (2016)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Georgi Sztojanov

Angelis Books (2016)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Fazil Say

Night (2016)
Première: Kleine Zaal van het Concertgebouw in Amsterdam

Oscar Bettison

Presence of Absence (2016)
Première: Nieuwe Kerk in Den Haag

Glenn Kotche

Time Passages (2016)
Première: Muziekgebouw Eindhoven

Isidora Žebeljan

nnb (2016)
Première: Hofkerk, Oldenzaal

Sebastian Fagerlund

nnb (2016)
Première: Van der Mandelezaal in Museum Prinsenhof Delft

Bryce Dessner

Sur un Fil / On a Wire (2016)
Première: W2 Poppodium 's-Hertogenbosch

Vasco Mendonça

Bosch Beach (2015)
Première: Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

Diverse

Titel nog onbekend, bundel met nieuw repertoire voor kinderkoren (2014)

Andy Ingamells

Battle Music for People who would rather be dancing (2015)
Première: Zwolle, IJsselhallen

Vladimir Tarnopolski

Tabula Russia (2015)
Première: Rotterdam, De Doelen

Thierry Tidrow

So be it (2015)
Première: Amsterdam, onderdeel van het Grachtenfestival

Jonathan Dove

The Day After (2014)
Première: Bunnik, Fort Rijnauwen

Héctor Moro

Eulusía (2015)
Première: Amsterdam, Bimhuis

Greg Haines

Empire Noir (2015)
Première: Amsterdam, Muziektheater

Gatot Danar Sulistiyanto

Ilalang (2014)
Première: Jakarta Indonesia, Erasmushuis slotconcert

Gatot Danar Sulistiyanto

Gadis Pantai (2015)
Première: 's-Hertogenbosch, Verkadefabriek o.v.

Sofia Goebaidoelina

Warum? Why? (2014)
Première: 's-Hertogenbosch, Verkadefabriek

Detlev Glanert

Requiem voor Jheronimus Bosch (2014)
Première: Sint Janskathedraal 's-Hertogenbosch www.bosch500.nl

John McCabe

Les Martinets Noirs (2002)
Première: Arnhem Musis Sacrum

Philippe Geiss

Sax Heroes (2013)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ Amsterdam

Mark Nightingale, Nils Wogram en Jim Ferguson

Groepsopdracht voor drie componisten (2010)
Première: Rotterdam

Gerard Ammerlaan (1953-2011)

De Satansfles (2001)
Première: Stadsschouwburg Groningen

Sofia Goebaidoelina

The Rider on the White Horse (2002)
Première: Rotterdam

Kevin Volans

Trumpet and string quartet II (2002)
Première: Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven

Toshio Hosokawa

Somon-ka, opdrachtwerk voor het Zijderoute Project (2001)
Première: Grote Zaal Concertgebouw Amsterdam

Alison Isadora en Jack Body

Songs of Nostalgia (2001)
Première: De IJsbreker Amsterdam

Mariecke van der Linden

Paradise Lost (2001)
Première: Rozentheater Amsterdam

Sinta Wullur

Scenes from Ramayana (2001)
Première: Schouwburg Amstelveen

Michel van der Aa

Here to be found (2001)
Première: Vredenburg Utrecht

Bart Visman

Adaptatie van Poulencs eenakter “Les mamelles de Tirésias” (2001)
Première: Schouwburg Haarlem

Guo Wenjing

Concert voor harp, sopraan en het Radio Kamer Orkest (2001)
Première: Grote Zaal Concertgebouw Amsterdam

Alexander Raskatov

Voices of frozen Land (2000)
Première: Paradiso Amsterdam

Stichting Mista’Peo

groepsopdracht voor zes componisten (1999)
Première: SJU Jazzpodium Utrecht

Guus Janssen

Arrangementen van eigen werk (2000)
Première: Den Haag

Cor Fühler, Yannis Kyriakides, Marko Ciciliani, Arnoud Noordergraaf en David Dramm

O (2000)
Première: Paradiso Amsterdam

Allison Cameron

New Quintet (2000)
Première: Paradiso Amsterdam

Joep Franssens

Harmony of the Spheres (1997)
Première: Amsterdam

Elliott Carter (1908-2012)

ASKO CONCERTO (1999)
Première: Grote Zaal Concertgebouw Amsterdam

Marijn Simons

Noises in the Night (1999)
Première: theater aan het Spui, Den Haag

Giya Kantsjeli

Styx (2009)
Première: Concertgebouw Amsterdam

Sylvano Bussotti

Poésies à Maldoror (1999)
Première: Stedelijk Museum Amsterdam

Franco Donatoni (1927-2000)

Lame II (1996)

Jacob ter Veldhuis

Van Alle Tijden, van Alle Streken (1997)
Première: Transferium Groningen

Huub Kerstens (1947-1999)

Schweigsam über der Schädelstätte öffnen sich Gottes goldene Augen (1983)
Première: Oude Kerk, Amsterdam

Roel van Oosten

Van Ostaijen Songs (1997)
Première: Amsterdam

Benedict Mason

ASKO/PARADISO, the Fifth Music, Resumé with C.P.E. Bach (1995)
Première: Paradiso Amsterdam

Micha Hamel

Wintergezicht (1994)
Première: Muziektheater Amsterdam

Iannis Xenakis (1922-2001)

Ergma (1994)
Première: Haags Gemeentemuseum

Bronius Kutavicius

Daar ver weg tot middernacht (1995)
Première: De Suite, Amsterdam

Gunther Schuller (1925-2015)

Mondrian’s Visions (1994)
Première: De Flint, Amersfoort

György Kurtàg

(1987)

Julia Wolfe

With a blue dress on (2010)
Première: Bimhuis Muziekgebouw aan het IJ Amsterdam

Silvia Colasanti

Burning (2008)
Première: Stadsgehoorzaal Leiden

John Adams

City Noir (2010)
Première: Concertgebouw Amsterdam

James MacMillan

The Passion (2007)
Première: Concertgebouw Amsterdam

Steve Martland

Starry Night for Marimba and String Quartet (2008)
Première: Eindhoven Airport Hall

John Wall

Fracture, Fractuur (2008)
Première: Paradiso Amsterdam

Dobrinka Tabakova

Concerto for cello and strings (2008)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Karlheinz Stockhausen

Glanz (2007)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Claudia Rumondor, Wilbert Bulsink en Erik de Jong

De Eurekafoon (2008)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Param Vir

Black Feather Rising (2007)
Première: Toneelschuur Haarlem

Jonathan Dove

Kwasi & Kwame (2004)
Première: Rotterdamse Schouwburg

Karin Rehnqvist

Salve Regina (2006)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Áskell Másson

Ice&Fire (2006)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Saed Haddad

Quelques essais sur “je ne sais pas quoi” (2006)
Première: Podium Porgy & Bess Terneuzen

Zad Moultaka

Our (2006)
Première: Concertgebouw Amsterdam

Artyom Kim

Le Vitrail (2005)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

David Dramm en Olivier Boekhoorn

Arrangementen uit El Libre Vermell (2004)
Première: RASA Utrecht

Hans Werner Henze

Sebastian im Traum (2003)
Première: Grote Zaal Concertgebouw Amsterdam

Maurizio Kagel

Motetten (2002)
Première: Verkadefabriek 's-Hertogenbosch

James Wood

Hildegard (2004)
Première: Norwich Cathedral (UK)

Steven Mackey

Time Release (2004)
Première: Dr. Anton Philipszaal Den Haag

Iris ter Schiphorst

La Coquille et le Clergyman (2004)
Première: Stadsschouwburg Amsterdam

Hans Kox

Vierde vioolconcert (2004)
Première: De Doelen Rotterdam

John Psathas

Zeibekiko (2004)
Première: Oosterpoort Groningen

Ross Edwards

Nura (2004)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Henk Alkema

opera Bonifacius (2001)
Première: Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden

Christophe Maria Wagner

(2002)
Première: Felix Meritis Amsterdam

Larissa Vrunch, Vanni Moretto en Thierry Escaïch

Drie korte werken (2003)
Première: Westerkerk Amsterdam

James Wood

Gulliver (2013)

Daníel Bjarnason

Ek ken die nag (2013)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Iris ter Schiphorst

Aus Liebe (2013)
Première: De Doelen, Rotterdam

Derek Bermel

Hyllos (2013)
Première: Rijksmuseum voor Oudheden, Leiden

Thierry Tidrow

Maar… (2013)
Première: CBS-gebouw, Heerlen

Paul Patterson

Female Engineering (2013)
Première: Wemeldinge

Kurt Bikkembergs

Elegie (2013)
Première: Amstelkerk, Amsterdam

Bryce Dessner

Seven short movements in the style of the Murder Ballad (2012)
Première: Muziekgebouw Eindhoven

Giovanni Sollima

Short Trio Stories (2012)
Première: Muziekgebouw Eindhoven

Vladimir Rannev + Alexey Sysoev

SAXLESS for four saxophones + Consistent Contradictions (2012)
Première: Felix Meritis Amsterdam

Ned Rorem

How like a winter (2012)
Première: Kleine Zaal van het Concertgebouw in Amsterdam

Peteris Vasks

Klātbūtne (2011)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Harrison Birtwistle

The Moth Requiem (2011)
Première: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Detlev Glanert

Concertgeblaas (2012)
Première: Carré, Amsterdam

Sebastian Fagerlund

Woodlands (2012)
Première: Het Prinsenhof, Delft

Raphaël Cendo

Shadow (2011)
Première: Nicolaïkerk in Utrecht

Kinan Azmeh

Waiting for Friday (2011)
Première: Aalmarktzaal van de Leidse Schouwburg, Leiden

Rodney Sharman

Because of John Cage (2011)
Première: Azijnfabriek Den Bosch

Evrim Demirel, Nikos Ioakeim en Diego Soifer

Over de Eenzaamheid en de Stilte (2010)
Première: Grote of St. Michaëlskerk, Zwolle

Annelies van Parys

Een Oresteia / An Oresteia (2010)
Première: Concertgebouw Brugge (B)

Gatot Danar Sulistiyanto & Michael Asmara

Kitab Batu & Plumeria Acuminata (2008)
Première: Gedung Sosietet in Yogyakarta

Szymon Brzóska

Labyrinth (2010)
Première: Muziektheater Amsterdam

Iván Fischer

Slome Slak (2010)
Première: diverse buitenlocaties in Haarlem centrum

Jo Kondo

Paregmenon (2011)
Première: Muzerije Pleitzaal 's-Hertogenbosch

Rozalie Hirs

Venus (2010)
Première: Westergasfabriek Amsterdam

Michael Finnissy

Bas&Koen&Nora (2010)
Première: Bethaniënklooster Amsterdam

Oliver Waespi

Sonar (2010)
Première: Cultureel Centrum Steenwijk

Nico Muhly

Triple Concert (2010)
Première: Muziekgebouw Eindhoven

Fabio Nieder

Thümmels Auflösung auf dem Meeresgrund (2009)
Première: Futura Plaza in Eindhoven

Iwan Gunawan

Pangaget (2010)
Première: Tropenmuseum Amsterdam

Michael Torke

Mojave (2009)
Première: Muziekgebouw Eindhoven

Peter Klatzow

Night Music with Illuminations (2013)
Première: Wereldmuseum, Rotterdam

Iwan Gunawan

Smell of Bliss (2013)
Première: Theater Chassé, Breda

Ian Wilson

The End of Desire (2014)
Première: Pleitzaal in de Muzerije in Den Bosch

Valgeir Sigurõsson

No nights dark enough (2014)
Première: Verkade Fabriek, grote zaal, Den Bosch

Fons Merkies

De Tweeling (1998)
Première: De Krakeling, Amsterdam

Alfred Schnittke

Life with an Idiot (1990)
Première: Muziektheater Amsterdam

plyworks media © 2017 Eduard van Beinum Stichting - RSS Inloggen